Sitemizde şuan toplam 3577 film bulunmaktadır.

Kayıp özgürlük Filmi İzle

0
( Yüksek Kalite )


1990’lı yılların ortalarında İstanbul’da bir sabah, Deniz Şahin adlı bir genç, silahlı ve sivil kişiler tarafından evinin bulunduğu sokakta kaçırılır. Gencin götürüldüğü yer JİTEM adlı kontrgerilla örgütünün sorgu merkezi, kaçıranlar ise JİTEM timidir. Timin amacı, örgüt üyesi olmakla suçladıkları Deniz Şahin’den örgütün faaliyetlerine ilişkin bilgi almaktır…
Üç hafta boyunca işkence yaptıkları Deniz Şahin’den bilgi alamayan JİTEM şefi Kemal ve ekibi, elde ettikleri yeni bir istihbarat sonucunda, örgütün para kuryesi olarak suçlanan Liceli’yi kaçırırlar. Aynı sorgu üssünde uzun süre yaptıkları işkencelerde Liceli’yi çözemeyen JİTEM ekibi bu kez Liceli’nin 17 yaşındaki kız kardeşi Lili’yi kaçırıp ağabeyine karşı kullanırlar.
Asıl ”hikaye” bundan sonra başlar…

Yapım:2010 ~ Türkiye Tür:Dram, Polisiye, Politik, Suç Yönetmen:Umur Hozatlı Oyuncular:Serdar Kavak, Vedat Perçin, Musa Yıldırım, öznur Kula, ömer şahin, Mehmet ünal, Aysun Akgün, Tayfur Aydın, Ibrahim Turgay, Baran Demir, Mustafa Diyar Demirsoy, Koray Tarhan, Selahattin Gültekin, Cemal Taş, Ali Rıza şahin, Gül Kem, Aydın Orak, Hatice Senaryo:Umur Hozatlı Yapımcı:özlem Turan Görüntü Yönetmeni:Hüseyin Mazlum Karaman Müzik:Nail Yurtsever Süre:1 saat 31 dkGösterim Tarihi:05 Şubat 2011 (Türkiye)


YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Kayıp özgürlük Filmi İzle” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. musa - 2 sene önce demiş ki:

    nerde bu film yaw neten bilen var mı

  2. isminizozgur - 2 sene önce demiş ki:

    Super